Jdi na obsah Jdi na menu

FKN - TJ Krupka 11:15 (1:7, 3:6, 7:2)

Na pondělní trénink v krupské sportovní hale jsme si pozvali stejně staré žáky místního účastníka krajského přeboru TJ Krupka. O této akci se předem moc nemluvilo a většina našich závodníků přišla jak na trénink - bez chráničů a v dobré náladě s vyhlídkou na 90 minut v teple haly. Naši hosté to však pojali vážně a do soubojů chodili důrazně a vůbec se s námi nemazlili. Někteří naši pochopili, jiní to pojali jako běžný trénink. V zápase jsme se snažili kombinovat, kličkovat, útočit i ve čtyčech hráčích a občas přitom vystřelit, ale vše pomalu a bez důrazu. Soupeř měl však v brance výborného brankáře, který pochytal i nemožné. Po jeho rozehrávce nebo naší ztrátě následoval většinou zakončený bleskový protiútok. Náš gólman chtěl většinu protiútoků řešit jako hráč, ale nějak ho neposlouchal balón a soupeř trestal. Trenéři se domluvili na hrací době 3x20 minut. V prvních dvou třetinách měl gólově navrch soupeř, až v té třetí se možná projevil větší počet hráčů na naší střídačce a protivníkovi docházely síly nebo bylo naše vítězství v této části výsledkem změn v sestavě. Asi i brankář Krupky už toho měl dost a přece jen jsme mu pár gólů vstřelili. Příště by to chtělo zabrat od první minuty a i trénink brát vážně a ne jako naše reprezentace některé přípravné zápasy.